18 липня 2022, 15:17

"Російські війська вихопили неілюзорних люлей", – ЗСУ завдали удару на південь від Сіверська, окупанти вийшли із трьох сіл

Російська армія змушена відступати на одному з основних для себе напрямків на південь від населеного пункту Сіверська, заявив Арестович.

"Російські війська вихопили неілюзорних люлей", – ЗСУ завдали удару на південь від Сіверська, окупанти вийшли із трьох сіл

Підрозділи ЗСУ завдали серію поразок російській армії у Донецькій області на південь від населеного пункту Сіверська, змусивши Росію відступати з раніше зайнятих сіл. Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович, коментуючи перебіг бойових дій на Донбасі.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що російська армія змушена відступати на одному з основних для себе напрямків.

Більше того, згідно з інформацією, що надходить, Ізюмське угруповання російської армії також одержало кілька серйозних ударів від ЗСУ.

"Вчора південніше Сіверська (Донецька область) російські війська вихопили неілюзорних люлів, залишивши два (за деякими даними три) раніше захоплені ними села. А це, між іншим, один із їхніх основних напрямків зосередження основних зусиль у цій кампанії. Не менш неілюзорних люлей вихопило у бік ізюмське наступальне угруповання", - заявив Арестович.

За його словами, активізація бойових дій на Сході викликала появу у соціальних мережах великої кількості недостовірної інформації, яку Арестович поспішив спростувати.

Раніше окупант розповів сестрі, що його батальйон повністю знищили: за ніч ЗСУ спалили 50 російських танків.

Раніше військовий об'єкт російської армії 60 км на південь від Херсона вночі став ціллю ракетного удару ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини