16 липня 2022, 21:53

Поліція показала відео наслідків російського удару "Іскандерами" по Покровську

Російські війська двічі обстріляли житловий сектор міста Покровська балістичними ракетами "Іскандер-М".

Поліція показала відео наслідків російського удару "Іскандерами" по Покровську

Російська армія продовжує практично безперервний обстріл підконтрольних Україні населених пунктів Донецької області, використовуючи різні види озброєння, у тому числі балістичні ракети. Саме такою ракетою 16 липня було обстріляно Покровськ.

Як повідомили у прес-службі Національної поліції, противник з інтервалом у час двічі вдарив "Іскандерами-М" по приватному сектору міста, внаслідок чого є загиблі та постраждалі серед цивільного населення, пошкоджено не менше 27 житлових будинків. Точна кількість жертв встановлюється.

На опублікованих поліцією кадрах показано наслідки обстрілу. На відео можна побачити, як правоохоронці надавали першу допомогу постраждалим до приїзду медиків. Тим часом слідчо-оперативна група задокументувала факт злочину російських військ.

"Ми тільки зайшли у коридор і почули выбух", - розповідає місцевий житель, чий будинок отримав ушкодження внаслідок ворожого удару.

Люди повідомляють, що снаряди над містом літали цілий день.

Нагадаємо, 14 липня російські війська завдали ракетного удару по центру Вінниці, внаслідок чого загинули 24 особи. За різними даними, у місті було від двох до чотирьох вибухів.

15 липня російська армія атакувала ракетами Дніпро. Під удар потрапило одне з підприємств міста, а також жвава вулиця поряд із ним.

16 липня ворог обстріляв ракетами Миколаїв та Одесу. За попередніми даними, удари завдавалися з окупованої частини Херсонської області, а також Ставропольського краю.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини