13 липня 2022, 21:07

У ВР повідомили про шанс України отримати від США HIMARS, які стріляють на 300 км

Київ і Вашингтон ведуть переговори щодо надання Україні більш далекобійних ракет для комплексів HIMARS.

У ВР повідомили про шанс України отримати від США HIMARS, які стріляють на 300 км

Отримані Україною від США ракети для комплексів HIMARS американського виробництва здатні вражати цілі супротивника на відстані до 70 км, проте наразі Київ і Вашингтон ведуть переговори на різних рівнях щодо надання ЗСУ більш далекобійних снарядів. Відомо, що певні модифікації HIMARS можуть вести вогонь з відривом до 300 км.

Про це розповів представник Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки Федір Вениславський в ефірі національного телемарафону.

Постачання таких ракет дозволять українським військовим вражати позиції противника на великій глибині. Парламентарій позитивно дивиться на перспективи України отримати вказані снаряди.

"Я думаю, є всі шанси пробити це та отримати далекобійні ракети", - додав депутат.

Минулого тижня стало відомо, що влада США підготувала для України додаткові чотири комплекси HIMARS. Вони увійшли до пакету військової допомоги на суму 400 млн доларів. ЗМІ писали, що йдеться про системи, які мають більшу точність і стріляють на більш далеку відстань.

У свою чергу, міністр оборони Олексій Резніков заявив, що HIMARS вже змінили правила війни в Україні, але українська армія, як і раніше, потребує озброєння, здатного вражати цілі ворога на дистанції до 150 км.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини