13 липня 2022, 18:59

Селезньов поділився гарною новиною про роботу систем HIMARS на фронті: "Наслідки побачить увесь світ"

Військовий журналіст Владислав Селезньов озвучив цікаві факти про кількість і методи застосування систем HIMARS.

Селезньов поділився гарною новиною про роботу систем HIMARS на фронті: "Наслідки побачить увесь світ"

Військовий експерт Владислав Селезньов із гордістю розповів про те, як Україні надають допомогу західні країни, допомагаючи перемогти ворога. Полковник ЗСУ припустив, скільки систем залпового вогню HIMARS вже є у ЗСУ та як їхня наявність впливає на перебіг бойових дій.

Інтерв'ю Владислава Селезньова для телеканалу "Прямий" можна переглянути на YouTube.

Спочатку відомий український військовий заговорив про те, що чотири наявні HIMARS чудово справляються з поставленими завданнями, наближаючи момент контрнаступу. Телеведуча його виправила, озвучивши цифру вісім, оскільки є дані, що саме стільки американських реактивних систем нам уже поставили.

На це Владислав Селезньов відреагував таким чином: "Потім абсолютно випадково ми дізналися, що у нас їх уже вісім. Потім цифра дев'ять з'явилася. Зараз чуємо тринадцять. Що мене у цьому контексті тішить? Ми не чуємо інформації щодо отримання та переміщення цих зразків потужної зброї, але ми спостерігаємо її бойову роботу та наслідки. Найголовніше - наслідки цієї бойової роботи реактивних систем залпового вогню від наших західних партнерів".

Потім від військового експерта прозвучало: "Це насправді хороша новина, бо не треба розповідати, треба робити, а наслідки побачить увесь світ, а українці почують і відчують".


Раніше Селезньов розповів, де окупанти намагаються взяти в оточення українські війська.

Також Селезньов розповів, коли вичерпаються військові запаси окупантів.

Тим часом Селезньов назвав наступну після Лисичанська ціль окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини