13 липня 2022, 15:25

Жорін з "Азова" озвучив причини мобілізації у Маріуполі: "Вони їх використовуватимуть..."

Один із командирів ССО "Азов" Максим Жорін пояснив, чому окупантам доводиться проводити мобілізацію у Маріуполі.

Жорін з "Азова" озвучив причини мобілізації у Маріуполі: "Вони їх використовуватимуть..."

Відомий боєць "Азова" Максим Жорін прокоментував інформацію про те, що загарбники проводять мобілізаційні дії на тимчасово окупованих територіях. Досвідчений військовий повідомив, що самотужки продовжувати наступальні дії армії РФ вже не виходить через великі втрати серед особового складу.

Інтерв'ю Максима Жоріна телеканалу "Прямий" можна переглянути на YouTube.

"Вони їх використовуватимуть виключно як "гарматне м'ясо", затикаючи ними "дірки", перевіряючи наші вогневі засоби, перевіряючи, де знаходяться наші позиції, використовуючи їх як "живий щит" або "гарматне м'ясо", відправляючи їх у ті місця, куди не дуже хоче вирушати російська армія", - назвав справжнє призначення тих людей, що мешкають на окупованих територіях і будуть змушені воювати на боці ворога, відомий військовослужбовець із ССО "Азов-Київ".

"Вони не хочуть робити поки що таку хвилю мобілізації, щоб не було кризи всередині РФ, і тому набирають тих, кого не шкода з так званих "ЛНР" і "ДНР", з інших територій або з околиць Російської Федерації", - розкрив план мобілізації людей з тимчасово окупованих територій третій командир полку "Азов".

"До речі, просто щоб було розуміння ситуації, у Донецьку чоловічого населення практично вже немає. Воно там практично закінчилося, тому їм доведеться шукати в інших місцях", - підсумував Максим Жорін.


Раніше Жорін з "Азова" розповів, чи окупанти зможуть захопити Запоріжжя.

Також Жорін з "Азова" розкрив правду про злочини окупантів на тимчасово захоплених територіях.

Нагадаємо, Жорін з "Азова" поділився гарною новиною для українців, яка буде причиною нових фейків у РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини