12 липня 2022, 11:57

Іран готується поставити Росії смертоносну зброю для війни з Україною – CNN

За інформацією Білого дому, Іран може поставити Росії ударні безпілотники для війни з Україною.

Іран готується поставити Росії смертоносну зброю для війни з Україною – CNN

Розвідка Сполучених Штатів має у своєму розпорядженні інформацію про те, що Іран може поставити Росії ударні БПЛА та готовий навчати російських військових керуванню ними.

Про це повідомляє американський телеканал CNN із посиланням на заяву Джейка Саллівана, радника президента США з нацбезпеки.

Згідно з опублікованою інформацією, російська армія зазнала серйозних втрат під час війни з Україною, що змусило Кремль звернутися за допомогою до Ірану, який готовий у прискореному порядку організувати постачання кількох сотень безпілотників, включаючи ті, що здатні нести озброєння.

За даними американської сторони, Іран готується навчити російські сили використати ці БПЛА, а початкове тренування заплановане вже на початок липня.

У свою чергу, російський політичний та економічний експерт Анатолій Несміян, коментуючи інформацію у своєму телеграм-каналі, зазначив, що втрати Росії у війні та реальний рівень її технологічного розвитку вже змушують Москву звертатися за допомогою до країн третього світу.

"Те що ми починаємо жебракувати країнами Третього світу, не особливо дивно. Деградація, вона не буває в одному місці. Система валиться вниз цілком, щось швидше, щось повільніше, але достатньо подивитися на те, що перед очима, щоб оцінити загальну тенденцію, тому і можливе постачання іранських безпілотників. Незабаром нам будуть постачати високотехнологічну продукцію Руанда, Буркіна-Фасо та Уругвай з Вануату, так що не варто дивуватися подібним новинам. Далі, схоже, буде ще цікавіше", - зазначив експерт.

Раніше з'явилася інформація, що під удар HIMARS у Херсоні, ймовірно, потрапив генерал російської армії. У момент удару на плацу було багато окупантів, яких спеціально поставили перед начальством.

Тим часом підрозділи ЗСУ продовжують активно знищувати пункти керування та склади російської армії на території України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини