6 липня 2022, 12:56

"Сидітимуть на голодному пайку", – Жданов спрогнозував погіршення умов на передовій для росіян

Олег Жданов оцінив поточну ситуацію на Донбасі, назвавши її більш-менш стабільною, а також наголосив на посиленні вогневої могутності ЗСУ.

"Сидітимуть на голодному пайку", – Жданов спрогнозував погіршення умов на передовій для росіян

Військовий експерт Олег Жданов в ефірі проекту FREEДОМ розповів про успіхи української армії на східному напрямку. За його словами, навіть на найнебезпечнішій ділянці (Бахмут і Слов'янськ) ситуація більш-менш стабільна. "Ми утримуємо фронт на нових позиціях, і противник поки що не в змозі проводити наступальні дії. На деяких напрямках ми навіть маємо успіх. Я маю на увазі Запорізький, Херсонський і Криворізький", – повідомив аналітик.

Після цього ведуча підкреслила, що останніми днями надходить багато новин про вибухи на ворожих складах боєприпасів, і поцікавилася, як це позначиться на боєздатності російської армії.

"Це позначиться не сьогодні, а через два-три дні, коли у них закінчиться військовий запас боєприпасів, тобто той, який зосереджений біля лінії фронту та на самих позиціях, - відповів військовий аналітик. - Ось тоді так, це дуже суттєво позначиться, тому що там відлітають у повітря сотні, тисячі тонн боєприпасів. Ми вже наближаємося до двох десятків знищених складів. І якщо ми продовжимо у цьому напрямку роботу, то передова сидітиме на голодному пайку, як колись ми".

За словами Жданова, подібний успіх ЗСУ безпосередньо пов'язаний із новим озброєнням, а також з тим, що до нього є достатня кількість боєприпасів. Справа у тому, що у нас і раніше були системи "Смерч" із дальністю пуску до 70 км, але боєприпасів до них було критично мало, а зараз ця ситуація вирівнялася, зазначив експерт. Таким чином поступово вогневі можливості української армії посилюються. "Чим більше пускових прийде, тим у нас буде більше вогневих можливостей і тим ширше фронт ми можемо накрити цими високоточними боєприпасами", – пояснив Олег Жданов.

Раніше Олег Жданов пояснив, чому з Росією легко воювати: "Керують не військові, а політики".

Також Олег Жданов розповів, що потрібно ЗСУ для початку контрнаступу.

Ще трохи раніше Олег Жданов заявив, чим має закінчитися війна в Україні: "Найприйнятніший для західного суспільства сценарій".

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини