5 липня 2022, 13:25

У Донецьку потужні вибухи: Стрєлков підтвердив знищення важливого об'єкта ЗС РФ

В окупованому Донецьку ЗСУ розбили черговий склад із боєприпасами російської армії.

У Донецьку потужні вибухи: Стрєлков підтвердив знищення важливого об'єкта ЗС РФ

Демілітаризація окупаційного контингенту ЗС РФ на Донбасі продовжується. Вдень 5 липня у Донецьку було знищено ще один склад із російськими боєприпасами.

Інформацію у Telegram підтвердив російський диверсант, офіцер ФСБ Ігор Стрєлков (Гіркін).

Про потужні вибухи у Донецьку місцеві паблики почали писати приблизно об 11:30. Місцеві жителі постили кадри чорного диму на місці прильотів.

Попередньо знищено склад з боєприпасами російської армії. Про це, зокрема, повідомив Гіркін.

"У районі заводу "Топаз" (насправді на "КамАЗ-центрі" - ред.) у Донецьку артилерією ЗСУ знову вражений склад боєприпасів", - написав диверсант. Він уточнив, що детонація снарядів не припиняється.

Примітно, що, за даними Стрєлкова, на добу раніше, 4 липня, ЗСУ знищили 5 російських складів. Він із цього приводу сильно обурювався, зазначаючи, що через удари ЗСУ у Росії намічається дефіцит боєприпасів.

"5 складів артилерійських боєприпасів ЗС РФ і "НМ" "ЛДНР" за одну добу "тю-тю", тому "другій армії світу" боєприпаси доводиться тепер економити, зберігаючи на можливе відбиття атак ЗСУ", - написав військовий злочинець.

Зазначимо, що українська сторона не підтверджує інформацію щодо своєї участі у знищенні російських баз. Військово-політичне керівництво поки що зберігає мовчання.

Проте варто зазначити, що в окупантів почали вибухати бази та склади одразу після появи в української армії важкої артилерії натовського калібру. За допомогою цього озброєння ЗСУ отримали можливість діставати навіть до тилових об'єктів ЗС РФ.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Росія за 8 років війни закрила всі бомбосховища у Донецьку - місцеве населення ридає.

Ми також писали, що у Донецьку сильні вибухи та детонація російських снарядів: підірвано нові склади з боєприпасами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини