5 липня 2022, 12:22

"Втрати катастрофічні", – у ОП назвали кількість загиблих росіян у боях за Лисичанськ і Сєвєродонецьк

Підрозділи української армії продовжують виконувати основне завдання: зберігаючи особовий склад, вони завдають максимальних втрат противнику.

"Втрати катастрофічні", – у ОП назвали кількість загиблих росіян у боях за Лисичанськ і Сєвєродонецьк

У ході штурму Сєвєродонецька та Лисичанська російська армія втратила вбитими та пораненими 7 тисяч осіб особового складу. Про це заявив радник глави ОП Олексій Арестович в ефірі "Фейгін Live".

Коментуючи відхід підрозділів ЗСУ, він зазначив, що захоплення двох міст дорого коштувало окупантам.

"За нашими підрахунками, десь три бригади полегли та два-три танкові батальйони. Це десь тисяч сім, не менше, можливо, більше", - заявив Арестович.

За його словами, підрозділи української армії продовжують виконувати основне завдання: зберігаючи особовий склад, вони завдають максимальних втрат противнику.

"Поки супротивник місяцями штурмував два міста на Сході всіма силами, західна зброя надходила. Втрати цих зібраних сил катастрофічні", - зазначає він у своєму телеграм-каналі, публікуючи фрагмент відео вечірнього ефіру.

За даними Арестовича, російське командування приховує величезні втрати ЗС РФ у живій силі та техніці. Інформаційні агентства зазначають, що, за даними Генерального штабу ЗСУ, станом на ранок 5 липня втрати російської армії у війні з Україною перевищили 36 тисяч солдатів убитими.

Зазначимо, у рамках виграного часу ЗСУ вдалося не лише отримати американські РСЗВ Himars, а й збудувати другу лінію оборони.

Президент Зеленський підкреслив, що в умовах тривалої війни ситуація на фронті може змінюватися щодня, а тому робити остаточні висновки про обстановку на Донбасі поки зарано.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини