5 липня 2022, 07:41

Курт Волкер розкрив причини затримки постачання ленд-лізу: "США вже передавали..."

Американський дипломат Курт Волкер поділився з українцями інформацією щодо ленд-лізу, пояснивши пов'язані з ним зволікання.

Курт Волкер розкрив причини затримки постачання ленд-лізу: "США вже передавали..."

Постійний представник США у НАТО у період з 2008 по 2009 рокк Курт Волкер відповів на питання ведучої програми "Факти ICTV" про те, чому так багато часу пройшло з дня підписання документа про ленд-ліз, а він досі не діє.

Інтерв'ю Курта Волкера для телеканалу ICTV можна переглянути на YouTube.

Американський дипломат спершу запевнив українських телеглядачів у тому, що США займаються постачанням зброї і без ленд-лізу, виділяючи військову допомогу.

Щодо самої програми ленд-лізу та пов'язаною з нею тяганиною з вуст директора Інституту Маккейна в Аризоні прозвучало таке: "США вже передавали мільярди доларів по існуючих каналах. Ленд-ліз - це просто ще один канал допомоги, який дозволяє, у принципі, те ж саме саме давати".

"Американські системи озброєння прибували та прибувають до України. Я розумію певне розчарування українських партнерів щодо того, чому системи приходять не так швидко, як хотілося б, і це важко пояснити. Ми знали й у лютому, що нам потрібно буде представляти ці системи озброєння, та ми почали, але дуже повільно приймати рішення та діяти. Але зараз ми надаємо все більше і більше обладнання, яке рухається набагато швидше, ніж раніше", - запевнив українців американський дипломат.

Раніше Огризко припустив, коли почне працювати ленд-ліз.

Також Гаррі Табах відкрито назвав причини тяганини з постачанням зброї зі США.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Алина Романенко

Останні новини