4 липня 2022, 11:15

"Аеродром горить весь, повністю", – у Мережі з'явилося відео наслідків удару ЗСУ по росіянах під Мелітополем

Очевидець на відео зазначає, що пожежа охопила велику площу об'єкта від військового містечка та казарм до злітно-посадкової смуги аеродрому.

"Аеродром горить весь, повністю", – у Мережі з'явилося відео наслідків удару ЗСУ по росіянах під Мелітополем

У соціальних мережах з'явилося відео сильної пожежі на аеродромі в окупованому Мелітополі (Запорізька область), де знаходилися підрозділи російської армії. По об'єкту напередодні було завдано ракетного удару ЗСУ, про що повідомили одразу кілька військових джерел.

Відео у своєму телеграм-каналі опублікував військово-політичний оглядач групи "ІС", військовий експерт Олександр Коваленко (який пише під ніком Злой Одесит).

На опублікованих кадрах сильна пожежа знята місцевим жителем на камеру мобільного телефону. Чоловік зазначає, що пожежа охопила велику площу об'єкта від військового містечка та казарм до злітно-посадкової смуги.

"Хотів зняти ближче, що відбувається зараз у Мелітополі. Горить аеродром весь, повністю. Вдалині полум'я - не знаю, що там точно горить: літаки, гелікоптери, може, склади якісь. Але якби склади, вони вибухали б. Горить повністю вздовж усього аеродрому, починаючи від військового містечка, де казарми перебувають, і закінчуючи злітною смугою", - зазначає місцевий житель.

При цьому Коваленко уточнює, що відео найкраще пояснює масштаб військового удару ЗСУ, що стався напередодні.

"Мабуть, найкраще відео, яке пояснює, що напередодні сталося у Мелітополі. Дивно, що воно не стало вірусним! Шкода, адже якнайбільше росіян дізналися б, як ми їх тут випалюємо", - коментує відео Коваленко.

Раніше стало відомо про підрив залізничного мосту в Любимівці, який єднає Мелітополь і Токмак. Цим мостом загарбники переганяли свою військову техніку.

Також ЗСУ знищили склади окупаційної армії РФ, розміщені на аеродромі в окупованому Мелітополі. Надзвичайна подія у глибокому тилу шокувала росіян: окупанти не очікували, що ЗСУ здатні "дістати" їх у цьому місці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини