1 липня 2022, 10:49

Британська розвідка про втечу російських військових зі Зміїного

Фахівці з розвідки Великобританії пояснили, чому путінські військові злочинці втекли зі стратегічно важливого острова Зміїний у Чорному морі.

Британська розвідка про втечу російських військових зі Зміїного

Справжня причина зовсім не у "жесті доброї волі", як це зробило російське військове керівництво.

Путінські військові злочинці вже почали мстити за Зміїний, де не змогли дати відсіч ЗСУ та звідки були змушені негайно тікати. Тепер армія РФ воює із мирним населенням, про що свідчить нічний ракетний удар по мирних на Одещині.

Експерти з британської розвідки проаналізували втечу російських військових зі Зміїного й оприлюднили дані у Twitter.

Вони стверджують, що війська країни-агресора, швидше за все, пішли з острова через ізоляцію свого гарнізону та вразливість для ударів ЗСУ.

Зміїний був найважливішою ланкою у ланцюжку розміщення Росією засобів спостереження за обстановкою у морі та над морем, тому розмови про "жест доброї волі" - це чергова брехня, щоб виправдати свої провали.

Аналітики розповіли, яким способом українській армії вдалося здобути перемогу та деокупувати Зміїний.

По-перше, ЗСУ протягом останніх кількох тижнів завдавали ударів по російському гарнізону на острові, застосовуючи ракети та бойові дрони.

По-друге, наші військові використовували протикорабельні ракети, щоб зупинити російські військові судна постачання, які намагаються поповнити запаси окупантів на острові.

Як пояснив раніше Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, важливу роль у звільненні острова відіграла українська самохідна гаубиця "Богдана", розроблена під натовський калібр 155 мм.

Нагадаємо, при звільненні Зміїного ЗСУ відправили на дно Чорного моря до крейсера "Москва" вертоліт ЗС РФ.

Раніше журналіст розповів, що спроба утримувати контроль над островом Зміїний коштувала Росії важких втрат у живій силі та техніці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Марина Журавлева

Останні новини