1 липня 2022, 07:54

Петро Черник передбачив терміни переломного моменту війни: "Думаю, ближче до кінця..."

Військовий експерт Петро Черник висловив свої роздуми щодо того, коли ситуація на фронті зміниться кардинально.

Петро Черник передбачив терміни переломного моменту війни: "Думаю, ближче до кінця..."

Військовий експерт Петро Черник спершу пояснив, що розраховувати на швидке завершення війни в Україні не доводиться.

Інтерв'ю військового експерта, в якому Петро Черник називає конкретні дати та терміни, можна переглянути на каналі YouTube.

Фахівець із ведення бойових дій зазначив, що по суті справи переломний момент уже настав, оскільки окупанти не змогли досягти успіху на тих ділянках фронту, де планувалося. Навіть на захоплення Сєвєродонецька у них пішло дуже багато сил і часу. Це означає, що ЗСУ надають гідну відсіч армії країни-агресора.

Військовий експерт назвав місяць, коли ЗСУ зможуть перейти у контрнаступ: "Я прихильник концепції пізнішого стихання гарячої фази війни. Думаю, ближче до кінця серпня ми матимемо достатню кількість важкого озброєння і тоталітаристського, і ракетного, а можливо, навіть якісь перші одиниці авіаційного. Але потрібно ще не менше кількох тижнів або навіть місяць-півтора, щоб почати завдавати ударів по противнику".

Петро Черник наголосив на тому, що не варто недооцінювати противника, у якого дуже багато є сил і засобів для тривалого протистояння. Військовий експерт нагадав, що РФ має найбільший запас зброї у світі.

Раніше Петро Черник пояснив, чому війна не закінчиться навіть після смерті Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини