30 червня 2022, 13:25

Втеча російської армії зі Зміїного: у РФ скандал, росЗМІ заявляють про "ганебний відступ"

Відступ окупантів із острова Зміїний викликав гучний скандал у Росії серед пропагандистів.

Втеча російської армії зі Зміїного: у РФ скандал, росЗМІ заявляють про "ганебний відступ"

Міністерство оборони Росії зробило офіційну заяву про відступ з острова Зміїний, звідки після нічного ракетного удару ЗСУ росіяни, які вижили, були змушені евакуюватися. Російські інформаційні агентства зазначають, що, згідно з повідомленням МО РФ, російські військові втекли з острова "як жест доброї волі".

У соціальних мережах активно коментують втечу російських військових зі Зміїного після нічного розгрому. Більше того, відступ окупантів з острова у Росії викликав справжній скандал: російські пропагандисти, блогери та так звані "військори" заявляють, що втеча росіян з острова виглядає ганебною.

"Цікаво, а коли росіяни тикатимуть з Криму, то їхню втечу теж назвуть "актом доброї волі"?" - пишуть у Мережі.

"Не відступили, а "як крок доброї волі" дали по съ***м. Не загинув, а "вирішив розчинитися у землі, щоб через тисячоліття перетворитися на потік нафти та допомогти рідній країні"", - зазначає російський блогер, який пише під ником Сталінгулаг.

"Острів Зміїний - ганьба та приниження російського командування та ППО. Він став таким же репутаційним ударом по російському командуванню, як і знищення російських БДК у Бердянську, як потоплення ракетного крейсера "Москва", як несподіване загоряння вишок "Бойко"", - відповідає військовий експерт Олександр Коваленко.

"Виявляється, це просто був крок доброї волі, а "Байрактари" та "Гарпуни" тут зовсім ні до чого. Незрозуміло тільки, які завдання виконали російські військові на острові? Масово загинули від ударів ЗСУ? І якщо це крок доброї волі, то чому чекали так довго? Щоб заподіяти більше зла?" - коментує відступ росіян журналіст і блогер Денис Казанський.

Нагадаємо, вночі ЗСУ завдали серію потужних ракетних ударів по російських військових на острові Зміїний, змусивши окупантів, що вижили, швидко евакуюватися.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини