30 червня 2022, 10:48

Путін цинічно відреагував на ракетний удар Росії по ТЦ у Кременчуці

Путін спробував виправдати теракт російської армії з ракетним ударом по торговому центру у Кременчуці, обуривши Мережу цинізмом.

Путін цинічно відреагував на ракетний удар Росії по ТЦ у Кременчуці

Глава Кремля Путін прокоментував ракетний удар російської армії по торговому центру "Амстор" у Кременчуці, який спричинив загибель понад 20 людей і десятків поранених. За його словами, армія РФ не стріляє по цивільних об'єктах, а їхня "високоточна зброя" досягає цілей, повідомляє інформагентство "Інтерфакс".

Заява Путіна викликала обурення користувачів соціальних мереж, які публікують велику кількість фото зруйнованих багатоповерхівок у житлових районах Харкова, Маріуполя, Миколаєва, Києва й Одеси.

"Та немає там ніякого теракту. Я знаю, і ми багато разів це говорили, показували це, з безпілотників видно, коли розміщують зброю, комплекси РСЗВ, артилерію, важку техніку взагалі у житлових кварталах, ще десь. Упевнений, що у цьому випадку все те ж саме. Ну ховають техніку, особливо західну, у всякі ангари, ринки, заводи, у цехах, де техніку ремонтують, упорядковують. Ні по яких цивільних об'єктах російська армія ударів не завдає", - заявив Путін.

"Ни по каким гражданским объектам российская армия ударов не наносит. Нет необходимости" (с) Вова П.https://t.co/jiMyIC7Myb https://t.co/iGkv382mip #Путин #кормимватуговном pic.twitter.com/SNdFgf0pz1

— Necro Mancer (@666_mancer) June 30, 2022

Брехню Путіна спростовує публікація головою Полтавської ОВА фотографій знищеного російськими ракетами ТЦ, а також повідомлення депутата Гетьманцева, за словами якого, торговий центр мав серйозний виторг у день теракту, що підтверджують дані з касових апаратів.

Соцмережі зазначають, що не здивовані заявою глави Кремля, який намагається виправдати воєнні злочини російської армії на території України.

"Жалюгідно виглядає Путін, по ньому видно, що знає про свою брехню.

Скажіть йому вже, що у Гітлера таке прокочувало з однієї причини: не було телефонів із камерами та 4G.

Високоточна зброя – це Х22 середини минулого століття…" – пишуть користувачі.

Нагадаємо, Зеленський охарактеризував російські війська, які випустили ракету, назвавши їх відмороженими терористами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини