30 червня 2022, 07:51

Єгор Фірсов розкрив правду про критичну ситуацію в Авдіївці: "Чому ви не їдете?"

Народний депутат України 7-го скликання Єгор Фірсов пояснив, наскільки важка ситуація в Авдіївці на Донеччині.

Єгор Фірсов розкрив правду про критичну ситуацію в Авдіївці: "Чому ви не їдете?"

Ведуча "24 каналу" запитала Єгора Фірсова, який на час війни став тактичним медиком і зараз перебуває на Донеччині, яка гуманітарна ситуація в Авдіївці? Український політичний діяч свою відповідь розпочав так: "Ситуація у цьому питанні критична, і ось чому. Два місяці військова адміністрація міста робила все для евакуації. Щодня ходили потяги й автобуси, але згодом евакуаційний транспорт перестав заповнюватись".

Переглянути інтерв'ю Єгора Фурсова для "24 каналу" можна на YouTube.

"Хоч це зовсім не моя функція, але коли я зустрічав громадянську людину, то переконував її їхати. Виїжджати кудись. У відповідь можна почути, що їхати нікуди чи ні за що. І люди чомусь залишалися. Мотиви у них різні. Хтось справді не готовий залишити місто, а хтось, можливо, відрізняється проросійськими поглядами та чекає на "своїх"", - розповів про причини відмови залишати Авдіївку місцевими жителями військовий медик.

"У місті на сьогодні залишається ще кілька тисяч людей. У них немає ні води, ні газу, ні світла та дуже поганий зв'язок. Часто можна побачити, як людина готує їжу на вулиці на багатті, звичайно ж, наражаючи себе на небезпеку, і підводить ЗСУ , які не можуть бути достатньо маневреними, адже їм доводиться думати про людей, що залишилися у своїх будинках", - доповнив ексдепутат.

Потім Єгор Фірсов заявив: "Коли ти надаєш медичну допомогу мирному населенню, то при цьому думаєш: "Слухайте, люди, ну, ви ж знали, що тут тривають військові дії. Чому ви не поїхали? Чому ми зараз змушені надавати вам допомогу?" - А ще дуже багато вбитих людей, переважно молоді, яким років по тридцять, у яких залишилися маленькі діти. Чому ви не їдете? Тому ситуація дуже напружена та критична".


Раніше російський диверсант Гіркін-Стрєлков повідомив про "загиблий" наступ російської армії на Донбасі в районі Авдіївки, Слов'янська та Краматорська.

А Селезньов озвучив об'єктивну інформацію щодо Слов'янська.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини