29 червня 2022, 22:35

Армія РФ штурмує Лисичанськ: бої йдуть на околицях міста

Влада Луганщини розповіла про важку обстановку у Лисичанську.

Армія РФ штурмує Лисичанськ: бої йдуть на околицях міста

Російські війська роблять постійні спроби штурму Лисичанська – останнього підконтрольного Україні міста на Луганщині. Нині бої точаться на околицях населеного пункту.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі телемарафону.

"Росіяни стягнули велику кількість військової техніки, велику кількість людей. Обстріли й атаки не припиняються", - заявив співрозмовник.

За словами чиновника, Лисичанськ знаходиться під безперервними ворожими обстрілами. Крім того, противник обстрілює трасу Лисичанськ - Бахмут, яка пов'язує Луганщину з рештою території України. У зв'язку з цим місцева влада використовує альтернативні маршрути для доставки гуманітарних вантажів.

Російські війська завдали авіаудару по складах з гуманітарною допомогою, внаслідок чого майже повністю знищено ангари та пошкоджено транспорт. На щастя, обійшлося без жертв.

Керівник ОВА додав, що у Лисичанську залишаються приблизно 15 тисяч мирних жителів. Незважаючи на спроби ворога заблокувати місто, "тиха" евакуація продовжується.

Раніше позаштатний агент НАБУ Євген Шевченко повідомив, що Лисичанськ перебуває в оперативному оточенні, із міста залишилася одна дорога.

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов допустив операцію з виходу українських військових із Лисичанська. На його думку, на такий крок слід піти, якщо ВСУ не вдасться втримати трасу Лисичанськ - Бахмут як кордон.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини