29 червня 2022, 20:59

Снєгірьов пояснив, за яких умов окупанти можуть захопити Лисичанськ: "Їх цікавить результат"

Військовий експерт Дмитро Снєгірьов дав вичерпну відповідь на запитання, що потрібно армії РФ, щоб захопити Лисичанськ.

Снєгірьов пояснив, за яких умов окупанти можуть захопити Лисичанськ: "Їх цікавить результат"

Спочатку співголова громадської ініціативи "Правова справа" Дмитро Снєгірьов розповів про те, що жодних конкретних дат, до яких потрібно захопити певні частини території України, немає: "Їх цікавить сам результат, а не конкретика дат".

Переглянути інтерв'ю Дмитра Снєгірьова для "Апостроф TV" можна на каналі YouTube.

Від військового експерта прозвучали пояснення з приводу того, які зусилля докладає влада Росії, щоб повністю взяти під контроль Луганську область, захопивши Лисичанськ: "Щодо ситуації біля Лисичанська, враховуючи те, що ширина фронту там становить 10-15 км, вони підтягнули максимум усіх наявних резервів, щоб створити перевагу у живій силі у коефіцієнті один до семи".

Від експерта пролунала інформація про те, що ворог займається передислокацією військ з інших відрізків Східного фронту в районі Лисичанська. Щоб захопити місто, ближче до нього перекидаються підрозділи із Ізюмського напрямку та Донецького.

"Вихід на адміністративні кордони Луганської області - це проміжний результат для Російської Федерації. Вони зможуть щось "продати" внутрішнім споживачам, чим пояснять необхідність проведення "спецоперації" далі", - зробив свій маловтішний прогноз Дмитро Снєгірьов.

Раніше Снєгірьов назвав "гарячі точки" на фронті, де окупанти намагаються створити "локальні казани".

Також Снєгірьов назвав вид зброї, яка допоможе Україні змінити хід війни.

Нагадаємо, Снєгірьов розповів, чи буде "котел" біля Сєвєродонецька, якщо окупантам вдасться взяти під контроль трасу Лисичанськ - Бахмут.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини