29 червня 2022, 13:45

Сили спецоперацій "Азова" показали полювання за російськими військовими з повітря

ЗСУ активно використовують тактику скидання снарядів на російських військових за допомогою квадрокоптерів на різних ділянках фронту.

Сили спецоперацій "Азова" показали полювання за російськими військовими з повітря

Підрозділи української армії продовжують знищувати окупантів, використовуючи тактику скидання снарядів на позиції російських військових за допомогою квадрокоптера. Загін Сил спеціальних операцій "Азов" опублікував відео скидання снарядів на позиції російської армії.

Кадри у своєму телеграм-каналі розмістив командир другого батальйону ССО "Азов Київ" Дмитро Кухарчук.

"У вас квазідержавне утворення (РФ - ред.) з найбільшою площею у світі, військове угруповання, трупами якого ви не соромитесь закидати українську землю за жуківським сценарієм і мільйони тонн артилерії. У нас - квадракоптер. Боюся тільки того, що ваших трупів буде більше, ніж для добрива потребує український ґрунт, працює 2-а рота 2-го батальйону ССО "Азов Київ"", - зазначив Кухарчук у коментарі до відео.

Більше того, ЗСУ активно використовують тактику скидання снарядів на російських військових на різних ділянках фронту. Телеграм-канал "Україна 365" опублікував ще одне відео ліквідації російського окупанта, на голову якому приземлився снаряд просто в окоп.

Нагадаємо, влада Сєвєродонецька підтвердила повну окупацію міста та заявила, що загарбники намагаються встановити свої порядки в обласному центрі.

У свою чергу, глава ГУР Кирило Буданов пояснив, що утримувати позиції у зруйнованому Сєвєродонецьку було неможливо, тому українські військові відійшли.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини