29 червня 2022, 12:38

У РФ підірвано склад головного ракетно-артилерійського управління МО РФ: вибухи боєприпасів за 80 км від Москви – ЗМІ

Внаслідок пожежі почалася детонація боєприпасів, що спричинила знищення кількох сотень ПТРК, а також снарядів до них.

У РФ підірвано склад головного ракетно-артилерійського управління МО РФ: вибухи боєприпасів за 80 км від Москви – ЗМІ

На території РФ підірвано склад із боєприпасами, розташований у населеному пункті Барсово (Володимирська область, РФ). Пожежа на російському арсеналі головного ракетно-артилерійського управління МО РФ сталася у середу, 22 червня. Про це з посиланням на військові джерела повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що пожежа сталася на складах комплексного зберігання ракет, боєприпасів і вибухових матеріалів військової частини 55443.

Внаслідок пожежі почалася детонація боєприпасів, що спричинила знищення кількох сотень ПТРК, а також снарядів до них. Джерела повідомляють про щонайменше трьох загиблих російських військових. За даними росЗМІ, пізніше кількість жертв вибуху на складі боєприпасів у військовій частині селища Барсово зросла до 5 осіб.

За даними цілої низки військових експертів, знищення складів з боєприпасами завдає серйозної шкоди російському наступу на Донбасі.

Журналіст видання The Kyiv Independent Ілля Пономаренко на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter повідомив, що за останні кілька днів ЗСУ знищили близько 20 військових об'єктів у глибині російського тилу на Донбасі.

"Тільки за останні кілька днів (тиждень або близько того) українські сили знищили близько 20 військових об'єктів у глибині російського тилу на Донбасі - великих складів боєприпасів, штабів тощо, що дуже помітно. Ударна кампанія продовжується, серйозно підриваючи російські можливості", – зазначив він.

Раніше знищення російського складу з боєприпасами у Красному Лучі стало дуже болючим ударом для окупантів.

Пізніше у соціальних мережах з'явилося відео наслідків знищення великого складу з боєприпасами російської армії у Хрустальному (колишній Красний Луч), який було ліквідовано потужним артилерійським ударом ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини