29 червня 2022, 11:09

Штурм Сєвєродонецька дорого обійшовся російським військовим: ISW повідомив про нову тактику ЗСУ

Чиновник Пентагону на умовах анонімності підтвердив тяжкі втрати російської армії під час штурму Сєвєродонецька.

Штурм Сєвєродонецька дорого обійшовся російським військовим: ISW повідомив про нову тактику ЗСУ

Тактика ЗСУ під час міських боїв у Сєвєродонецьку дорого обійшлася російській армії, яка зазнала значних втрат під час захоплення міста. Про це повідомили експерти Інституту вивчення війни (ISW), публікуючи аналітичну доповідь про ситуацію на фронті.

"Стійка, але обмежена українська оборона Сєвєродонецька дорого обійшлася російським, незважаючи на нову російську тактику, спрямовану на обмеження втрат", - зазначили аналітики, на думку яких, українська армія може продовжити використовувати тактику нанесення максимальної шкоди противнику з поступовим подальшим відходом на більш підготовлені позиції.

В ISW підкреслили, що ЗСУ можуть діяти у подібному стилі доти, доки російський наступ не досягне піку або українські підрозділи не займуть більш захищені позиції вздовж більш прямої лінії із серією укріплених міст і сіл. Аналітики припускають, що ЗСУ найближчим часом можуть залишити Лисичанськ і укріпитись на нових позиціях ближче до цільної лінії оборони.

Більше того, чиновник Міністерства оборони США на умовах анонімності повідомив, що "російські сили продовжують зазнавати значних втрат" у боях за невеликі територіальні завоювання, а російські угруповання, що боролися у Сєвєродонецьку, ймовірно, зазнали серйозних втрат у живій силі та техніці.

Нагадаємо, влада Сєвєродонецька підтвердила повну окупацію міста та заявила, що загарбники намагаються встановити свої порядки в обласному центрі.

У свою чергу, глава ГУР Кирило Буданов пояснив, що утримувати позиції у зруйнованому Сєвєродонецьку було неможливо, тому українські військові відійшли.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини