27 червня 2022, 13:18

"Замість медового місяця – фронт", – Бутусов розкрив історію бійця, який повернувся з Мексики до України

Боєць Нацгвардії України, який напередодні 24 лютого зробив пропозицію своїй дівчині у Мексиці, розповів про найбільше враження від війни.

"Замість медового місяця – фронт", – Бутусов розкрив історію бійця, який повернувся з Мексики до України

Воїн бригади швидкого реагування Нацгвардії 3018 із позивним "Воха" зустрів початок війни на переїзді між Сан-Мігелем і Паленкою у Мексиці. Разом зі своєю дівчиною він довго планував цю поїздку. На другий день перебування у Сан-Мігелі хлопець зробив їй пропозицію, але вже вранці наступного дня вона розбудила його у сльозах з новиною про бомбардування українських міст. "На цьому наша відпустка закінчилася, – згадав боєць. – Ми дісталися Паленки, купили найближчі квитки та полетіли до Франкфурта, потім до Кракова".

За словами українського солдата, найбільше на війні вражає кількість артилерії противника. "Вона докучає неймовірно і дуже паралізує наші дії", - зізнався "Воха". Своїй коханій та родичам він намагається не розповідати подробиць з поля бою, щоб не доставляти їм ще більше переживань.

На початку війни боєць воював у районі Ірпені, але, як він зізнається, у Сєвєродонецьку зовсім інший рівень боїв. Все набагато інтенсивніше, а артилерія супротивника б'є нещадно.

Як виявилося, "Воха" раніше служив, але у 2018 році звільнився з частини та ще рік пробув в українській добровольчій армії, а потім повернувся до програмування. Усі його бойові товариші з минулого так і залишились із ним. "Як бачите, вже трохи кар'єру зробили, - пожартував солдат. - Ні з ким іншим я не хочу воювати, тільки з ними".


Нагадаємо, 20-річний боєць із тероборони добровільно вирушив на фронт до Сєвєродонецька: "З побратимами треба йти до кінця".

Також ми повідомляли, що 24-річний боєць із позивним "Хома" розповів про подолання страху на полі бою.

Раніше Юрій Бутусов поспілкувався із 20-річним бійцем, який кардинально змінився завдяки війні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини