26 червня 2022, 07:30

У захопленому Сєвєродонецьку "пустує" український спецназ

Український спецназ наводить артилерію на позиції російських військ у захопленому Сєвєродонецьку.

У захопленому Сєвєродонецьку "пустує" український спецназ

Незважаючи на відведення ЗСУ із захопленого росіянами Сєвєродонецька, у місті продовжує "пустувати" український спецназ, який наводить нашу артилерію на позиції противника.

Таку інформацію озвучив радник глави Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "ФЕЙГІН LIVE".

"Тобто в чистому вигляді навіть із Сєвєродонецька не можна сказати, що відведені (українські війська - ред.). Там йде певний рух. Іде боротьба. У командування є задум, воно його реалізовує. Подивимося, чим він закінчиться, цей задум, і як реалізується", - повідомив співрозмовник.

Коментуючи ситуацію навколо Лисичанська, Арестович заявив, що ворожим силам буде потрібно ще багато часу для замикання кільця.

Щодо намірів противника захопити Слов'янськ і Краматорськ, то там росіянам доведеться робити лобові атаки, оскільки на цьому напрямку, на відміну від ситуації у Сєвєродонецьку та Лисичанську, немає жодних передумов для оточення українського угруповання військ.

"Там нормальне лобове бадання, яке вкрай невигідне для наступаючого, тому що наша оборона підготовлена протитанковими засобами", - пояснив аналітик.

Нагадаємо, влада Сєвєродонецька підтвердила повну окупацію міста і заявила, що загарбники намагаються встановити свої порядки в обласному центрі.

У свою чергу, глава ГУР Кирило Буданов пояснив, що утримувати позиції у зруйнованому Сєвєродонецьку було неможливо, тому українські військові відійшли на вигідніші локації для продовження оборонної операції.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини