25 червня 2022, 22:53

Арестович передрік зміну ситуації на фронті найближчої доби

Росія нагромадила серйозні сили на Ізюмському напрямі, а також від Бахмута до Сєвєродонецька.

Арестович передрік зміну ситуації на фронті найближчої доби

Найближчої доби варто очікувати змін на фронті, оскільки супротивник накопичив досить велику кількість батальйонних тактичних груп на Ізюмському напрямку, а також на ділянці від Бахмута до Сєвєродонецька.

Таким оцінюванням ситуації поділився радник глави Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "ФЕЙГІН LIVE".

"І на Ізюмському напрямку накопичується така силушка - штучок у 10 БТГ, частина з них танкова. Від Бахмута до Сєвєродонецька там уже 20 з лишком БТГ, пошарпані, звичайно, але тим не менш це сила пристойна, яка хоче замкнути котел", - заявив співрозмовник.

За словами Арестовича, між тими позиціями, які росіяни утримують, та між їхніми військами на півночі – 18 км.

"Але, я так розумію, у нас є план, і він справдиться якось", - додав аналітик.

Крім того, радник Єрмака підтвердив відведення українських військ із Сєвєродонецька.

Напередодні Арестович заявив, що найбільшу небезпеку на фронті зараз становить ділянка від Білої Гори (південніше на схід від Лисичанська) до Бахмутського напрямку. За його словами, противнику вдалося зробити тут прорив і продовжити наступ.

Нагадаємо, начальник ГУР Кирило Буданов назвав відведення ЗСУ України з Сєвєродонецька тактичним перегрупуванням і заявив, що українські військові відійшли на вигідніші позиції для продовження оборонної операції.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини