24 червня 2022, 12:46

”Там все перли, що могли”, – солдат РФ проговорився дружині про мародерство в Україні, перехоплення

Розвідка України перехопила розмову військового РФ про мародерство в Україні, що, ймовірно, стало однією з головних цілей ЗС РФ у цій війні.

”Там все перли, що могли”, – солдат РФ проговорився дружині про мародерство в Україні, перехоплення

Розпад російської армії досяг катастрофічних масштабів. Воювати вона не вміє, натомість чудово справляється з геноцидом мирних громадян і мародерством. Останнє, зважаючи на все, стало однією з головних цілей ЗС РФ у цій війні.

Розвідка України перехопила чергову телефонну розмову, в якій солдат РФ хвалився дружині вкраденим в українців. Ролик був опублікований на офіційному каналі розвідуправління у YouTube 24 червня.

Судячи з розмови, військовий РФ вкрав і надіслав дружині додому телевізор з України. Він дуже радий своїй знахідці, оскільки, за його словами, більшу частину цінностей забирають собі командири.

"Просто у потрібний час опинився. Там позабирали. Будинок шикарний. І кожен забирав, що міг. Його (телевізор) ніхто не помітив: він у коробці стояв. Я коробку відчиняю, дивлюся - ні**я собі! Я його хвать, дістав і пішов", - похвалився окупант.

Він уточнив, що у російській армії мародерять усі.

"Зайка, там все перли, що могли... Якби ти бачила, знала, скільки командири собі додому відправили техніки та всього! (...) Там, мамо рідна! Там, навіть ти уявити собі не можеш, скільки всього. Цей мій телевізор - це крапля у морі", - заявив окупант.

Раніше Діалог.UA повідомляв, як мародер із ЗС РФ зізнався, що краде в Україні, оскільки "Путін дозволив".

Ми також писали, що у мародера ЗС РФ згоріло крадене "добро", тепер краде магнітики.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини