24 червня 2022, 11:10

"ЗСУ вийшли, щоб повернутися", – Бутусов про ситуацію у Сєвєродонецьку

У ніч із 23 на 24 червня українські захисники покинули Сєвєродонецьк.

"ЗСУ вийшли, щоб повернутися", – Бутусов про ситуацію у Сєвєродонецьку

Сьогодні, 24 червня, у Мережі з'явилася інформація про те, що Верховне командування наказало захисникам Сєвєродонецька залишити місто та відійти на інші позиції. Пізніше інформацію підтвердив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай.

Згодом пост про вихід українських захисників із Сєвєродонецька опублікував і український журналіст Юрій Бутусов, який увесь час перебував у зоні бойових дій.

Джерело повідомляє, що ЗСУ залишили свої позиції у промзоні "Азот" у ніч проти 24 червня. ЗСУ організовано залишили місто. Весь цей час ворог продовжував вести обстріл позицій ЗСУ, проте вдалося вирватися без втрат серед особового складу.

Бутусов підкреслив, що українські захисники не хотіли залишати Сєвєродонецьк, однак іншого виходу не було. Журналіст заявив, що всі захисники Сєвєродонецька – справжні герої.

Українські воїни билися дуже гідно, і їм вдалося вичавити максимум із ситуації. Бутусов заявив, що незабаром обов'язково детально розпише останні дні у Сєвєродонецьку. Також журналіст написав, що Україна ще обов'язково повернеться до міста.

На день раніше Гайдай натякнув на те, що українські захисники покинуть Сєвєродонецьк і відійдуть на більш укріплені та вигідні позиції. Також він повідомляв, що на території "Азоту", крім ЗСУ, знаходяться ще 548 мирних жителів, включаючи 38 дітей.

Раніше аналітики з ISW висловили впевненість, що незабаром російська армія видихнеться на Донбасі та тоді ЗСУ підуть у контрнаступ.

Нагадаємо, Сергій Гайдай заявив, що українські захисники отримали наказ залишити Сєвєродонецьк.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини