24 червня 2022, 08:05

В ISW дали прогноз, коли ЗСУ перейдуть у контрнаступ на Донбасі

Вже найближчими тижнями російська армія припинить свій наступ, що дасть можливість ЗСУ знову перейти у контрнаступ.

В ISW дали прогноз, коли ЗСУ перейдуть у контрнаступ на Донбасі

Аналітики з Інституту вивчення війни впевнені, що незабаром російські війська видихнуться після тривалих боїв за Донбас і трохи зупиняться для перепочинку. Це й надасть можливість українським захисникам перейти у контрнаступ.

При цьому експерти з ISW сумніваються, що Лукашенко накаже вторгнутися білоруській армії в Україну, хоча аналітики не виключають можливі провокації на кордоні.

Американські експерти визнали, що протягом останніх кількох тижнів російські війська досягли певного успіху у районі Сєвєродонецька — Лисичанська. ЗСУ зазнають великих втрат, проте їм вдалося досягти всіх основних поставлених цілей у битві за ці регіони. Водночас просування противника на Донбасі було сповільнено.

При цьому втрата українськими захисниками Сєвєродонецька та Лисичанська не стане великою трагедією з погляду стратегії. Незалежно від виконання своїх цілей, окупанти вже у середині наступного тижня зупиняться на якийсь час. Це і дасть можливість ЗСУ розпочати свій контрнаступ.

Експерти сумніваються, що Білорусь вступить у війну, оскільки розуміє всі негативні наслідки, особливо у країні.

Російські війська наступатимуть на Лисичанськ з півдня, що й показали вчорашні події, коли ЗСУ їх відкинули на позиції, які раніше утримувалися.

Ворог все ще намагається оточити українських солдатів у районі Гірського та Золотого.

Не виключено, що окупанти перекрили трасу Т1302, яку використовуватимуть для наступу на Лисичанськ.

Раніше голова Луганської ОВА Гайдай заявив, що ситуація у Сєвєродонецьку складна. Не виключено, що ЗСУ відійдуть до Лисичанська.

Нагадаємо, 23 червня українські захисники відбили штурм російських військ на півдні Лисичанська.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини