23 червня 2022, 08:20

Джонсон передбачив згасання наступу російських військ в Україні

Британська розвідка вважає, що Росія може вичерпати свої ресурси на Донеччині.

Джонсон передбачив згасання наступу російських військ в Україні

Розвідка Великобританії прогнозує згасання темпів наступу російських військ в Україні у найближчі кілька місяців, оскільки росіяни можуть вичерпати свої ресурси на Донбасі.

Таку заяву зробив глава британського уряду Борис Джонсон напередодні саміту "Великої сімки" у Німеччині, пише Sueddeutsche Zeitung.

Прем'єр-міністр зазначив, що просування російських сил на Сході України супроводжується великими втратами для сторони, що наступає. У зв'язку з цим британська розвідка вважає, що вже за кілька місяців російська армія опиниться у такому стані, коли вона буде не здатна для подальшого просування.

"Тоді ми маємо допомогти українцям змінити динаміку", - наголосив глава уряду.

За словами Джонсона, коли українські війська перейдуть у широкомасштабний контрнаступ, від Заходу потрібно буде підтримати ці дії необхідною кількістю військового обладнання.

Відповідаючи на запитання про те, що вважатиметься перемогою для України у поточній війні, прем'єр Британії заявив, що як мінімум необхідно відігнати російські війська на позиції, які вони займали до 24 лютого. Водночас він додав, що українці мають самі вирішувати, як чинити у цій ситуації, бо це їхня криза.

Раніше Джонсон закликав світ готуватися до затяжної війни в Україні та заявив, що у Кремлі перейшли до "військової кампанії на виснаження". Прем'єр Великобританії вважає, що Київ має закінчити війну на своїх умовах.

Нагадаємо, Джонсон анонсував створення програми навчання військовослужбовців України. Великобританія готова приймати по 10 тисяч військових із України та проводити навчання тривалістю 120 днів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини