22 червня 2022, 16:41

"Це все, що від них залишилося", – на пляж Одеси викинуло залишки потопленого крейсера "Москва"

На пляж Одеси прибило те, що залишилося від російського крейсера Чорноморського флоту РФ "Москва", зазначив Мисягін.

"Це все, що від них залишилося", – на пляж Одеси викинуло залишки потопленого крейсера "Москва"

Потоплений ЗСУ ракетний крейсер "Москва" знову нагадав про себе після того, як на берег в Одесі викинуло залишки флагмана Чорноморського флоту РФ. Напередодні на одеському пляжі українські військові знайшли рятувальний круг із затонулого на дні Чорного моря крейсера.

Фотографію у своєму телеграм-каналі опублікував народний депутат, волонтер Юрій Мисягін.

"Сьогодні на одеський пляж прибило те, що залишилося від крейсера Чорноморського флоту Росії "Москва"", - зазначив він.

Приналежність до "Москви" рятувального круга визначили за маркуванням, нанесеним на його корпус: ГВРКР розшифровується як "гвардійський ракетний крейсер". Цифровий шифр 121 – номер корабля, який також був нанесений на правий борт крейсера.

Місцем базування корабля був військовий порт Севастополя.

У ніч з 13 на 14 квітня 2022 року внаслідок пожежі та вибуху корабель отримав серйозні пошкодження та затонув. Крейсер був атакований двома протикорабельними ракетами "Нептун".

Знищення корабля українськими військовими стало важким ударом для Росії, яка спробувала засекретити будь-яку інформацію про кількість загиблих моряків й обставини потоплення. Батьки строковиків, що вижили, з крейсера розповіли, що їхніх синів знову мають намір відправити у зону бойових дій.

Раніше військова прокуратура РФ пояснила "зникнення" солдатів, які перебували на борту російського військового корабля, який затонув у Чорному морі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини