21 червня 2022, 16:14

Гарнізон ЗС РФ на Зміїному різко ослаб: у ЗСУ підтвердили початок розгрому окупантів у Чорному морі

Офіційно підтверджено черговий розгром окупаційного угруповання ЗС РФ на острові Зміїному.

Гарнізон ЗС РФ на Зміїному різко ослаб: у ЗСУ підтвердили початок розгрому окупантів у Чорному морі

ЗСУ розпочали операцію зі знищення гарнізову ЗС РФ на тимчасово окупованому острові Зміїному у Чорному морі - у росіян тяжкі втрати.

Перші деталі вдень 21 червня розкрив речник Оперативного командування "Південь" Владислав Назаров у Facebook.

Він повідомив про "зосереджений удар" по російському угрупованню на Зміїному, уточнивши, що застосовувалися "різні сили та способи поразки".

За даними Назарова, росіяни під час цих ударів зазнали "значних втрат".

Подробиці поки що не озвучуються, оскільки операція все ще продовжується і для її ефективного закінчення потрібна "інформаційна тиша".

Зазначимо, перші кадри розгрому Зміїного опублікував 21 червня депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко у Telegram. Зважаючи на них, зйомка велася за допомогою ударних безпілотників Bayraktar TB2. Можна припустити, що він використовувався, зокрема, для ударів по окупантам.

Примітно, що 17 червня біля острова Зміїний було знищено російський військовий буксир "Василь Бех", який віз на острів озброєння, снаряди та живу силу.

Варто зазначити, що востаннє розгром ЗС РФ на Зміїному ЗСУ влаштували на початку травня. Тоді росіяни зазнали тяжких втрат під ударами авіації ЗСУ, гарнізон був буквально стертий з лиця землі масованими атаками.

Проте для окупантів це не стало уроком. Після розгрому росіяни знову почали зосереджувати війська на цьому окупованому острові.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Die Welt розкрила стратегічне значення острова Зміїний.

Ми також писали, що Росія почала ховати окупантів, які загинули на острові Зміїний.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини