16 червня 2022, 07:30

Арестович назвав основну ставку Росії у війні з Україною

В Офісі президента України повідомили про наміри Росії вести тривалу боротьбу на зношування.

Арестович назвав основну ставку Росії у війні з Україною

Основна ставка Росії у війні з Україною не перемога на полі бою, а приведення Заходу у стан, коли він посилено підштовхуватиме до укладання так званого "Мінська - 3". У зв'язку з цим російська сторона планує тривалу боротьбу на зношування.

Таку думку озвучив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "ФЕЙГІН LIVE".

Для досягнення своєї мети Москва застосовує і тиск на фронті, і штучно створювану продовольчо-енергетично-міграційну кризу, яка, як вважають у Кремлі, у перспективі має негативно вплинути на соціально-економічне становище у західних країнах і спровокувати там хвилю народного невдоволення, повідомив співрозмовник.

Коментуючи заяву секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева про бажання російської сторони якнайшвидше укласти мирну угоду з Україною, Арестович зазначив, що вона прозвучала того дня, коли стало відомо про чергові партії західної зброї для Києва. Таким чином, російська сторона намагається створити потрібне їй інформаційне тло.

"Вони (Росія – ред.) хочуть, щоб інформаційне повідомлення у пресі виглядало так: Захід дає зброю Україні, а Росія налаштована на мир", - пояснив експерт.

Нагадаємо, у середу Патрушев заявив про нібито прагнення Росії до укладання мирної угоди з Україною та звинуватив Захід у "створенні перешкод" для переговорного процесу.

Тим часом президент США Джо Байден анонсував новий пакет військової допомоги для України на загальну суму 1 млрд доларів. Він включатиме гаубиці, протикорабельні системи, боєприпаси та засоби нічного бачення.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини