13 червня 2022, 13:07

"Нищівний удар", – артилерія ЗСУ накрила штаб росіян у Харківській області, у окупантів великі втрати

Аеророзвідка Нацгвардії виявила штаб російських окупантів у Харківській області, після чого артилеристи ЗСУ завдали нищівного удару.

"Нищівний удар", – артилерія ЗСУ накрила штаб росіян у Харківській області, у окупантів великі втрати

Артилерія ЗСУ накрила скупчення російської армії на території Харківської області, знищивши склад із боєприпасами, техніку та живу силу окупантів. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на дані Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України.

Відео публікує телеграм-канал "Україна 365".

Українським військовим вдалося виявити штаб російської армії на Харківщині через аеророзвідку, після чого координати цілі були передані у розпорядження артилерійських з'єднань ЗСУ.

Під удар потрапило скупчення російських військових і техніки, яка внаслідок масованого обстрілу була знищена. Весь цей час коригування вогню проводилося за допомогою безпілотника, що дозволило здійснити точне ціленаведення артилерії.

"Учасники угоди зазначають, що це один із багатьох епізодів ефективної співпраці Національної гвардії та ЗСУ у цій війні", - зазначено у коментарі українських військових.

Раніше Геращенко виклав у Мережу кадри знищеного російського вертольота "Ка-52" та двох пілотів.

А українські артилеристи за підтримки ССО знищили на Луганщині одразу три російські "Гради".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини