10 червня 2022, 13:14

Гайдай поділився подробицями розгрому "вагнерівців" у Кадіївці: сотні тіл дістають з-під завалів

Неподалік штабу ПВК "Вагнер" на стадіоні "Перемога", яку атакували ЗСУ, у готелі спав їх куратор, "кухар" Путіна Євген Пригожин.

Гайдай поділився подробицями розгрому "вагнерівців" у Кадіївці: сотні тіл дістають з-під завалів

Голова Луганської ОВА Гайдай підтвердив ліквідацію російських найманців у Кадіївці (колишній Стаханов). Українські захисники о 5 ранку завдали артилерійського удару по внутрішнім приміщенням стадіону "Перемога" та спортзалу, на території якого було розміщено базу ПВК "Вагнера".

Telegram-канал "Україна 365" публікує свіжі дані щодо того, що сталося на Луганщині.

Окупанти зазнали серйозних втрат. Знищено щонайменше 150 бойовиків, але може бути й удвічі більше.

"Трупи з-під завалів збирають одразу у пакети… Зручно, з доставкою додому до РФ", - зазначає Гайдай.

Неподалік епіцентру знаходився куратор "вагнерівців" Євген Пригожин, якого називають "кухарем" Путіна, але "до нього трохи не долетіло". У той час як ЗСУ "підсмажували" найманців, Пригожин спав у готелі та дивом уникнув долі "вантажу 200".

Навіть росЗМІ підтвердили, що загиблих багато.

"У нас не пишуть про військових, яких завалило на стадіоні. Люди, які живуть поруч, кажуть, що це пі***ц, як вони кричали", - розповідає мешканець окупованої Кадіївки.

Нагадаємо, ЗСУ завдали прицільного удару по базі "вагнерівців" у Кадіївці на місцевому стадіоні. Будівля повністю зруйнована, за даними ЗМІ, вижив лише один окупант.

Згодом з'явилося відео пожежі на підірваній базі російської ПВК. Підтрибунні приміщення стадіону з окупантами вигоріли вщент.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини