8 червня 2022, 10:01

Селезньов озвучив можливі терміни закінчення війни, посилаючись на два авторитетні джерела

Вже у серпні ЗСУ можуть перейти у контрнаступ, якщо отримають обіцяну Заходом зброю.

Селезньов озвучив можливі терміни закінчення війни, посилаючись на два авторитетні джерела

Військовий експерт і журналіст Владислав Селезньов підкреслив, що зброя, яку Захід обіцяє передати Україні, у кілька разів потужніша за російський аналог. Нова військова техніка може кардинально змінити розміщення сил на полі бою.

Сьогодні, 8 червня, в інтерв'ю ресурсу "Обозреватель" Селезньов проаналізував події в Україні, розповівши про те, коли закінчиться війна.

Військовий експерт заявив, що нова західна зброя потужніша не тільки за радянську, а й за російську, яку окупанти використовують у війні проти України. Щоб не вдаватися до подробиць, експерт навів конкретний приклад.

На сьогоднішній день на фронті українська артилерія використовує гаубиці калібру 152 мм. Щоб придушити одну артилерійську точку ворога необхідно використовувати близько 40 снарядів. Якщо ж вести стрілянину з гаубиці М777, CAESAR або "Дан", достатньо буде всього 4-5 снарядів.

Щодо термінів закінчення війни, то у цій справі Селезньов дотримується думки двох авторитетних джерел. Голова ГУР Міноборони України Валерій Буданов заявив, що активна фаза контрнаступу ЗСУ по всьому фронту розпочнеться у серпні.

Друге джерело, американський генерал Бенн Ходжес, заявляє, що якщо Захід і надалі постачатиме Україні зброю, то ЗСУ змінять ситуацію на фронті у серпні. Більше того, вже наприкінці літа українським захисникам під силу повернути втрачені кордони після 23 лютого 2022 року.

Раніше британська розвідка озвучила плани Кремля щодо окупованої Херсонської області.

Нагадаємо, російський терорист Ігор Гіркін побоюється за ситуацію на Херсонщині, де ЗСУ перейшли у контрнаступ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини