Розпочалося нове військове співробітництво Японії та НАТО: деталі
Токіо вперше в історії починає дуже тісно контактувати з Північноатлантичним альянсом у військовій сфері.
Розв'язана країною-агресором Російською Федерацією війна в Україні змінила світ. Дедалі більше держав хочуть максимально убезпечити себе від такого вторгнення. Запеклий напад на українську землю й активна фаза бойових дій зазнають великих ризиків безпеки в Європі й Азії.
На тлі цього офіційні особи японський міністр оборони Нобуо Кіші та голова Військового комітету НАТО Роб Бауер домовилися активізувати військову співпрацю та провести спільні навчання, пише Japan Today.
Кіші від імені своєї країни висловив надію на швидке зміцнення зв'язків із європейськими країнами. Крім того, Токіо повністю підтримує розширення участі НАТО в Індо-Тихоокеанському регіоні.
Про активізацію співпраці Японії з Військовим блоком свідчить і запрошення прем'єр-міністра Фуміо Кісіди на саміт НАТО, запланований на кінець червня. Вперше японський високопосадовець відвідає подібний захід.
Раніше повідомлялося, що Японія готується до війни з армією Путіна, а "вирішальний бій" може бути на Хоккайдо. Міноборони країни активізувало діяльність.
Нагадаємо, експерт із США озвучила тривожні наслідки для НАТО через вступ Фінляндії до Блоку.
Останні новини
З'явилися кадри, як у Волновасі на Донеччині злетів у повітря командний пункт російських окупантів
14:03"Буде вже пізно", – пояснив Сазонов на прикладі піхоти, у чому полягає величезна небезпека "СЗЧ"
13:17Кіберполіція Львівщини та СБУ викрила злочинну групу банкірів, яка вкрала велику суму у клієнтів
12:30"Не вдалося майже нічого", – Коваленко підбив підсумки перших трьох тижнів на фронті у 2025 році
10:59