8 червня 2022, 08:11

Арестович озвучив терміни появи в Україні зброї із США за ленд-лізом

Протягом найближчих 2–3 тижнів в Україну прибуде військова техніка із США за ленд-лізом.

Арестович озвучив терміни появи в Україні зброї із США за ленд-лізом

Напередодні радник глави Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що із США на великому кораблі відправили в Україну військову техніку, яку наша країна має отримати за ленд-лізом.

7 червня у прямому ефірі програми "Фейгін LIVE" Арестович заявив, що протягом 2-3 тижнів вся ця техніка має вже бути в Україні. Вона йде морем через Європу до України.

За його словами, лише у США завантажували корабель два тижні. Після цього він має пройти від 10 до 12 днів через Атлантику. Потім танкер розпочне своє розвантаження в одному із портів Європи. І тоді вже військова техніка прибуде до України. На всі ці процедури зазвичай йде мінімум місяць.

Арестович дав зрозуміти, що один великий танкер привозить набагато більше військової техніки, ніж транспортний літак.

Радник голови ОП заявив, що перша військова техніка має з'явитися в Україні на початку липня.

Ще 31 березня Київ передав Вашингтону список усієї необхідної зброї. 9 травня президент США підписав закон про ленд-ліз. Україна може вимагати не лише зброю, а й медикаменти та навіть продукти.

Також Арестович заявив, що не проти того, щоби чоловіків випускали за кордон в умовах війни. На сьогоднішній день у країні більше резервістів, ніж зброї та військової техніки.

Раніше ми повідомляли, що Норвегія передала Україні 20 гаубиць М109, які вже перебувають на передовій і знищують окупантів.

Нагадаємо, за словами Арестовича, у ніч на 7 червня українська артилерія не давала ворогом спати у районі Ізюм - Бахмут, а українська авіація завдала ударів на Херсонщині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини