4 червня 2022, 12:15

Стрєлков перехоплює "лаври" Арестовича: "Спецоперація провалилася, армію РФ перемелюють"

Російський диверсант Ігор Стрєлков сьогодні є більш ефективним "заспокійливим" для українців, ніж представник ОП Олексій Арестович.

Стрєлков перехоплює "лаври" Арестовича: "Спецоперація провалилася, армію РФ перемелюють"

Російський диверсант, полковник запасу ФСБ РФ Ігор Стрєлков (Гіркін) визнав, що великий російський наступ на Донбасі захлинувся. Другу фазу війни програно так само, як і першу.

Відверто про те, що відбувається, Стрєлков розповів в інтерв'ю російському YouTube-каналу "Принцип Ковальова".

"Другий етап "спецоперації", націлений на оточення та розгром донецького угруповання (ЗСУ - ред.), провалився. З півдня (з боку Гуляйполя) взагалі не зуміли просунутися... З півночі не змогли дійти навіть до околиць Слов'янська", - поскаржився диверсант ФСБ РФ.

Він уточнив, що для російської армії великий наступ на Донбасі є тим самим, що й для гітлерівських військ Курська дуга.

Особливо Стрєлкова обурив той факт, що командування ЗС РФ офіційно повідомляє Україну про свої плани на полі бою. Так було, зокрема, з наступом на Донбасі.

"Спочатку я подумав, що це військова хитрість, що притягнемо сили ворога на Донбасі, а вдаримо, припустимо, під Харковом, чи Одесу, чи ще десь... Ні! Як оголосили, так і пішли", - зазначив він.

Стрєлков визнав, що армія Росії, наступаючи на Донбасі, буквально "перемелюється" і при цьому серйозного поступу ніде не має.

"Взагалі наступаючий (до того, як противник не розгромлений) зазнає більших втрат, ніж той, хто обороняється! Це апріорі! Це військова аксіома", - розповів диверсант.

Спроба штурмом взяти Сєвєродонецьк, на думку Стрєлкова, пов'язана з бажанням військового керівництва РФ відхопити хоч невеликий шматочок України.

"Мабуть, щоб хоч якась перемога була", – пояснив він.

Він уточнив, що українська армія відмінно контролює свою лінію оборони, для неї неважко передбачати наступні кроки противника.

Важливо відзначити, що Стрєлков залишається злісним ворогом України. Він заперечує саме існування Української держави та критикує Кремль лише через те, що незадоволений скромними результатами російського вторгнення.

Стрєлкова вважають одним із спікерів так званої "партії війни" у навколокремлівських колах. Те, що цей персонаж має серйозних високопоставлених захисників, сьогодні не викликає сумніву. Він дозволяє себе дуже різкі промови на адресу керівництва РФ, але при цьому не зазнає переслідувань.

Раніше Стрєлков відверто розповів, що трапилося з флагманом Чорноморського флоту крейсером "Москва".

Ми також писали, що Стрєлков звинуватив військове керівництво РФ у бездарності.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини