4 червня 2022, 10:55

Під щільним вогнем 12 годин: журналіст розповів, що відбувається у Сєвєродонецьку

Армія РФ обрушила на Сєвєродонецьк вогонь із усіх знарядь, коли ЗСУ пішли в контратаку.

Під щільним вогнем 12 годин: журналіст розповів, що відбувається у Сєвєродонецьку

Ситуація у Сєвєродонецьку залишається важкою. Окупаційна армія РФ розпочала масований обстріл міста, коли ЗСУ пішли у контратаку і почали відтісняти супротивника.

Про ситуацію розповів у Facebook воєнкор Юрій Бутусов.

"Російська артилерія, міномети та танки сьогодні (3 червня - ред.) протягом 12 годин піддавали щільному обстрілу всі квартали, які захищають наші бійці", - повідомив журналіст.

Він уточнив, що росіяни застосовують тактику випаленої землі, завдаючи ударів по будинках цивільних і по промзоні.

"Те, що ворог не здатний захопити, він просто знищує", - зазначив Бутусов.

Під прикриттям вогню до міста намагалися проникнути кілька диверсійних груп ЗС РФ, але їх "гаряче" зустрічали щоразу українські захисники. Окупантам доводилося відступати зі "значними втратами". Йдуть бої високої інтенсивності.

Контекст

Російська армія сконцентрувала під Сєвєродонецьком майже всі боєздатні сили, щоб прорвати оборону ЗСУ та захопити місто. Ще ввечері 28 травня одіозний глава Чечні та "піхотинець Путіна" Рамзан Кадиров поспішив оголосити про взяття Сєверодонецька під контроль на 100%. Проте, як виявилося, дійсність він дуже прикрасив.

На початку червня, коли Сєвєродонецьк був захоплений російськими окупантами майже на 80%, ЗСУ пішли у контрнаступ і почали витісняти противника. Половину міста вдалося відбити.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що на допомогу ЗСУ до Сєверодонецька зайшов Іноземний легіон.

Ми також писали, що, за даними Гайдая, росіяни у Сєвєродонецьку пустили вперед "кадировців", проте ті не захотіли бути "гарматним м'ясом".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини