3 червня 2022, 12:28

"Могли багатими стати", – у мародера ЗС РФ згоріло крадене "добро", тепер краде магнітики – перехоплення

Масштаби мародерства у російській армії продовжують вражати.

"Могли багатими стати", – у мародера ЗС РФ згоріло крадене "добро", тепер краде магнітики – перехоплення

Окупаційні війська РФ, що орудують в Україні, масово мародерять. Крадуть росіяни навіть магнітики із холодильників українців.

Про це російський окупант розповів своєму братові у телефонній розмові, яку перехопила СБУ. Ролик 3 червня було опубліковано на офіційному каналі спецслужби у Telegram.

Окупант похвалився родичу, що набрав магнітиків у будинку українця, де "оселилося" їхнє угруповання. Він знущально додав, що господарям сувеніри нібито вже "не потрібні".

"Я ще магнітики набрав! Там, е*ать, (...) такі мандрівники. Вони були у Китаї, в Італії, у Парижі... До*уя, коротше, де були... На*изидів", - розповів гордовито родичу російський солдатів.

Він поскаржився, що минулого разу встиг набрати в українців багато добра, але воно згоріло. Солдат уточнив, що втратив десять намородериних кавоварок, за які міг виручити у Росії 400 тисяч рублів.

"Ми могли реально багатими стати", - повідомив з жалем окупант. Він додав, що з товаришами крадуть усе, що погано лежить, включаючи косметику.

"Була у мене сумка, повна кремів. Думав, своїй привезу, її мамі, нашій мамі привезу", - розповів військовий РФ. Проте, зважаючи на все, ця сумка також згоріла.

Показовою є реакція брата окупанта. Судячи зі сміху, його веселило мародерство. Більше того, він підначував брата грабувати більше.

У СБУ прокоментували перехоплення.

"Радимо йому думати не про косметику, а про те, чи повернеться він додому взагалі, тому що мертвому ні припарки, ні креми ніяк не допоможуть", - повідомили представники спецслужби.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Комаров показав "свинарник" після російських мародерів у Гостомелі.

Ми також писали, що Гордон показав "трофеї" армії окупантів-мародерів: "Російське позорище".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини