2 червня 2022, 10:22

Битва за Сєверодонецьк може негативно позначитися на самих окупантах – британська розвідка

Якщо російські війська захоплять Сєвєродонецьк, їм доведеться взяти паузу, що негативно позначиться на самих окупантах та їх "досягненнях".

Битва за Сєверодонецьк може негативно позначитися на самих окупантах – британська розвідка

Сьогодні, 2 червня, британська розвідка повідомила, що російські війська не зможуть так довго вести наступ. Якщо їм вдасться захопити Сєвєродонецьк, то вони будуть змушені взяти паузу. Ось вона і зіграє свою ключову роль для ЗСУ.

У прес-службі Міноборони Британії повідомляють, що з тактичного погляду Сєвєродонецьк нічого не означає. Взяти у "котел" ЗСУ також не вийде, оскільки шляхи відступу та траса під контролем українських захисників.

Окупанти віддали всі сили, щоб захопити Сєвєродонецьк. Російська армія вже видихнулася, і їй необхідний перепочинок. На Донбас вони покинули всю артилерію, а щоб захопити Сєверодонецьк, вороже командування не шкодує ресурсів ні людських, ні військову техніку.

Щоб повністю перейти на Донецьку область, російській армії доведеться форсувати Сіверський Донець. А травневі події у районі Білогорівки показали, що окупантам не під силу форсувати водні перепони.

Для початку наступу на Донецьку область доведеться форсувати річку у районі Лимана, проте вона повністю прострілюється українською артилерією.

Російській армії доведеться брати оперативну паузу для подальшого наступу на Донбас. За цей час окупанти розгублять увесь свій запал. А воювати буде ще складніше, оскільки ЗСУ непогано зміцнилися на території Донецької області.

Раніше Британія анонсувала постачання в Україну РСЗВ М270, яка стріляє на відстань до 80 км.

Нагадаємо, у Дніпро-Бузькому лимані ЗСУ змогли знищити одразу два російські катери, які вели розвідку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини