1 червня 2022, 12:07

У Росгвардії масова відмова воювати в Україні: джерело повідомляє про проблему Кремля на фронті

Через масову відмову військовослужбовців Росгвардії їхати в Україну у Кремля не виходить провести ротацію підрозділів, які вже перебувають на фронті.

У Росгвардії масова відмова воювати в Україні: джерело повідомляє про проблему Кремля на фронті

У Росії вже не можуть знайти аргументів для залучення військовослужбовців федеральної служби військ Національної гвардії РФ до участі у війні на території України. У зв'язку з невиконанням Кремлем обіцянок щодо підвищення грошового забезпечення учасникам бойових дій мотивації для участі у ній у росгвардійців більше немає.

Про це у своєму телеграм-каналі з посиланням на військове джерело пише журналіст Роман Цимбалюк.

Згідно з отриманою інформацією, через масову відмову військовослужбовців Національної гвардії РФ їхати в Україну неможливо провести ротацію підрозділів, які вже виконують там військові завдання.

Так, за минулий тиждень відмовилися брати участь у бойових діях 182 російські військовослужбовці 107-ї окремої бригади Росгвардії, яка базується на території військової частини за номером 6890 (Приморський край РФ, місто Владивосток).

За даними Генерального штабу ЗС України, за 97 днів війни російські окупаційні війська втратили понад 30 тисяч військовослужбовців. Перебування російських військових на території України пов'язане з високим ризиком загибелі й отримання важких каліцтв. При цьому методи ведення війни з боку російських військових викликають критику самих окупантів, які прагнуть якнайшвидше покинути територію України.

Раніше експерт озвучив три тенденції щодо втрат російської армії в Україні.

Раніше 98-й батальйон тероборони ЗСУ (ТрО) "Азов" звільнив від російських окупантів село Новопіль, що на Донеччині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини