31 травня 2022, 15:08

Другий раз на ті ж граблі: Грозєв впізнав полковника ЗС РФ Власова, який облаяв Путіна та Шойгу

Полковник ЗС РФ Максим Власов, невтішна думка якого про керівництво РФ стала відомою світу, раніше вже був фігурантом прослуховування.

Другий раз на ті ж граблі: Грозєв впізнав полковника ЗС РФ Власова, який облаяв Путіна та Шойгу

Полковник ЗС РФ Максим Власов у ході війни проти України двічі був фігурантом перехоплень. Вперше це сталося ще 2015 року.

Про це у Twitter повідомив відомий болгарський журналіст-розслідувач, голова Bellingcat Христо Грозєв.

Як виявилося, полковник Власов зовсім не вміє тримати язика за зубами. 2015 року спецслужби України перехопили його телефонну розмову про обстріл Маріуполя російською армією.

"У 2018 році ми вирахували дюжину російських офіцерів, які керували обстрілом Маріуполя у січні 2015 року, вбивши 30 ні в чому не винних мирних громадян. Одним із них був полковник Власов. Його впізнали завдяки необережній балаканины по мобільному телефону в Україні. Думаєте, він засвоїв урок? Подумайте вкотре. Наразі, будучи знову в Україні, він продовжив базікати і знову був перехоплений українцями", - зазначив Грозєв.

Він зазначив, що зараз у полковника ЗС РФ набагато серйозніші проблеми, ніж при минулому проколі, адже Власов у перехопленні обговорював не вбивства мирних українців, а перших осіб Російської держави, і робив це дуже брутально. Можна припустити, що майбутнє російського офіцера наразі незавидне.

Контекст

Ресурс "Схеми" 30 травня опублікував дуже цікаве перехоплення, отримане від українських спецслужб. У ньому російський полковник Власов, який бере участь у "спецоперації", лаяв військово-політичне керівництво Росії, включаючи президента Володимира Путіна та міністра оборони Сергія Шойгу. Він звинувачував їх у повній некомпетентності через поразку у війні.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що російський військовий, який воює в Україні 3 місяці, назвав Росію та її армію "смітником".

Ми також писали, що ЗС РФ не можуть захопити Довгеньке, про взяття якого збрехали Москві місяць тому.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини