31 травня 2022, 12:16

”Це спецназ, а їх усіх поклали”, – перехоплення СБУ підтвердило розгром великого угруповання "Вагнера"

ЗСУ ліквідували великий підрозділ ПВК "Вагнер", викликавши паніку у лавах кадрових військових РФ.

”Це спецназ, а їх усіх поклали”, – перехоплення СБУ підтвердило розгром великого угруповання "Вагнера"

Розгром в Україні підрозділу приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер" викликав паніку в лавах кадрових військових РФ.

Це стало відомо завдяки перехопленню Службою безпеки України (СБУ) телефонної розмови російського окупанта із родичкою. Ролик було опубліковано вранці 31 травня.

УВАГА! ВІДЕО МІСТЬ НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ! 18+

У бесіді російський військовий, відчайдушно матюкаючись, розповів про розгром великого підрозділу "вагнерівців". На якій ділянці фронту це сталося, він не уточнює. Проте, зважаючи на все, йдеться про Донбас. Саме там росіяни сконцентрували максимальні зусилля у спробі прорвати оборону ЗСУ.

"Де ось цей зараз рубіж треба взяти, туди ЧВКшників, на**й, е**ть, скільки загнали. А толку ні**я немає від цих ЧВКшників! Усі полягли ці ЧВКшники... Це спецназ, на**й, підготовлений , еб***ий .... Вони всі полегли. Залишки безпонтові залишилися", - поскаржився родичці військовий.

Він уточнив, як після такого розгрому взагалі "не бачить виходу із ситуації", тобто у лавах російської армії почали усвідомлювати, що вона далеко не "друга у світі" за силою.

Примітно, що жінка відповіла йому таким самим жорстким матюком. Вона дуже невтішно висловилася про російські збройні сили.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що "покришений" в Україні "Вагнер" набирає найманців за оголошенням - у Мережі здивувалися вимогам.

Ми також писали, що ПВК "Вагнер" втратила на Донбасі літаки та високопоставлених військових.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини