31 травня 2022, 09:56

У США пояснили, чому битва за Донбас буде вирішальною у війні РФ проти України

Американські військові ведуть переговори з російською стороною, щоб війна в Україні не переросла у щось страшніше.

У США пояснили, чому битва за Донбас буде вирішальною у війні РФ проти України

У США не бачать іншого результату у війні, як переговорний процес між Україною та Росією. Водночас у Вашингтоні не хочуть, щоб події в Україні переросли у більш масштабну війну. З цією метою вони ведуть переговорний процес із колегами з РФ.

Напередодні голова Комітету начальників штабів ЗС США генерал Марк Міллі в інтерв'ю телеканалу Fox News заявив, що Вашингтон робить усі кроки, щоб війна в Україні не переросла у щось "жахливе".

Саме тому нещодавно глава Міноборони США провів телефонну розмову із Сергієм Шойгу. За словами Міллі, зараз ситуація на Донбасі дуже складна. Бойові дії у цьому регіоні визначать подальшу картину.

Результат битви за Донбас може вирішити як результат всієї війни, так і перевести ситуацію на фронті у позиційну війну. Враховуючи втрати з обох боків, у Вашингтоні закликають якнайшвидше сісти за стіл переговорів.

При цьому генерал наголосив, що обидві сторони мають дійти такого рішення самостійно, інакше подальші бойові дії в Україні можуть призвести лише до патової ситуації.

Міллі також заявив, що переговори мають відбуватися між Зеленським і Путінним.

Раніше радник глави Офісу президента України Арестович заявляв, що перемога України у війні проти РФ є малоймовірною, якщо Вашингтон не почне постачати далекобійну артилерію.

Раніше республіканець Грем звернувся до Байдена з проханням надати Україні РСЗВ, щоб вона могла на рівних битися з РФ.

Нагадаємо, Копитько озвучив цифри втрат російської армії в Україні, які офіційно підтвердили у Міноборони РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини