30 травня 2022, 09:45

Британська розвідка розповіла, що спричиняють великі втрати серед офіцерів ЗС РФ

Росія втратила в Україні не лише понад 12 генералів, а й у неї й великі втрати серед молодшої та середньої офіцерської ланки.

Британська розвідка розповіла, що спричиняють великі втрати серед офіцерів ЗС РФ

24 лютого 2022 року Путін наказав вторгнутися російській армії в Україну. За 95 днів війни ЗСУ ліквідували понад 30 тисяч російських військовослужбовців, включаючи офіцерів і генералів.

Сьогодні, 30 травня, у прес-службі Міноборони Британії повідомили, що у війні проти України російська армія втратила і багато військовослужбовців серед молодшої та середньої офіцерської ланки. Це позначилося на моральному дусі окупантів.

Міноборони РФ кидає на передову командирів бригад і батальйонів, щоб вони своєю присутністю надихали солдатів. Через гостру нестачу кадрів серед вищого командування молодший офіцерський склад змушений приймати на себе командування невеликими групами, включаючи і ДРГ. На Заході такі функції приймає на себе вищий сержантський склад.

Молоді російські офіцери гинуть у боях через імперські амбіції їхнього президента. У майбутньому така політика призведе до погіршення проблеми у російській армії щодо командного складу.

У результаті загибелі на полі бою багатьох військовослужбовців РФ серед молодших і середніх офіцерів у майбутньому не буде кого призначати командувати новосформованими БТГ. Це все вплине на боєздатність російської армії.

У майбутньому солдати російської армії ще більше почнуть бунтувати, це спричинить зниження бойового духу та збереження поганої дисципліни в армії.

Це далеко не перший тактичний провал ЗС РФ у війні проти України. Британська розвідка вже повідомляла, що Міноборони РФ неправильно розпорядилося російськими десантниками, кинувши їх у гущу подій у Гостомелі та на форсування Сіверського Дінця.

Раніше ми повідомляли, що українська бойова авіація завдала удару по ворожій техніці у районі Довгенького на Ізюмщині.

Нагадаємо, українські десантники з 81-ї бригади у боях за Сєверодонецьк знищили багато живої сили противника.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини