30 травня 2022, 09:26

Боєць з "Азовсталі" втер носа російській пропаганді, розповівши, чому здався у полон

Відео з українським військовополоненим, якому ще немає 20 років, доводить, що наші захисники готові боротися з російськими окупантами стільки, скільки потрібно.

Боєць з "Азовсталі" втер носа російській пропаганді, розповівши, чому здався у полон

З'явився допит росіянами бійця батальйону "Азов" Назарія Гринцевича, який у день свого повноліття вступив до його лав, а незабаром вирушив до Маріуполя протистояти путінським військам.

Молодий захисник України, який вийшов з бункера "Азовстали разом із 1700 бійцями, гідно відповів пропагандистським росЗМІ, чому здався у полон. Він твердо сказав, що "стояв би до кінця", але був наказ згори.

Відео опублікував у своєму Telegram-каналі український військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

"Сказали скласти зброю та вийти з підприємства. Як і всі, я провів там три місяці приблизно. Не здавалися раніше, оскільки не було наказу", - відповів Гринцевич на запитання, чому здався російським військовим злочинцям.

Води та їжі було мало, її ділили між усіма. Зброї та боєприпасів до кінця третього місяця оборони також не вистачало, але "азовці" були готові продовжувати бій із ворогом.

"Погляньте на нашого військового, який вийшов з "Азовсталі". З гідністю він каже російським пропагандистам про те, що виконував наказ скласти зброю. Був би інший наказ - він виконав би його до кінця", - коментує запис Цаплієнко.

Нагадаємо, полонений "азовець" Доцент (Владислав Дутчак) гордо відповів росіянам, хто для нього жителі ОРДЛО.

Раніше повідомлялося, що Орест із "Азова" вийшов на зв'язок: Дмитро Козацький зателефонував рідним із полону. Після цього його мати звернулася із закликом до всього світу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини