27 травня 2022, 10:44

"Всі їдуть, бригади вже майже немає", – окупант підтвердив масову втечу солдатів РФ, перехоплення

Російські військові масово звільняються, щоби не бути гарматним м'ясом у війні проти України.

"Всі їдуть, бригади вже майже немає", – окупант підтвердив масову втечу солдатів РФ, перехоплення

Служба безпеки України (СБУ) перехопила телефонну розмову російського окупанта в Україні, який скаржиться на масову втечу товаришів по службі.

Ролик було опубліковано вранці 27 травня на офіційному каналі української спецслужби у YouTube.

У бесіді військовий РФ повідомив своій родичці, що його бригаду наприкінці травня, швидше за все, виводитимуть із території України для розформування. Причина - масова втеча товаришів по службі. Особового складу залишилося катастрофічно мало.

"Пацани просто беруть і їдуть. Ніхто вже не може... Якщо вони нас так триматимуть, у бригаді взагалі жодної людини не залишиться. Вже людей немає! (...) Багато людей звільнилося. Дуже багато!" – розповів військовий.

Він уточнив, що у кожну вантажівку, яка їде на територію РФ, набивається близько 10 бажаючих терміново звільнитися військових.

"Просто їдуть і звільняються. І так постійно. Є можливість - осіб 8-10 звільняються… Така фігня", - бідкається окупант.

У СБУ нагадали, що командування РФ вдається до залякувань і навіть фізичних розправ над солдатами, які не хочуть воювати в Україні. Однак, незважаючи на це, звільнення та дезертирство мають масовий характер.

"Кожен день перебування в Україні для росіян - це ризик потрапити до списку "двохсотих", який вже налічує понад 29,5 тисячі", - уточнили у спецслужбі.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що перехоплення СБУ підтвердило "денацифікацію" в Україні елітного підрозділу російської армії.

Ми також писали, що військовий РФ розповів про знищення в Україні 15-ї бригади із Самари.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини