27 травня 2022, 09:34

Британській розвідці відомо, навіщо РФ перекинула в Україну танки "Т-62"

На початку поточного тижня Росія перекинула в Україну списані танки "Т-62", які підлягають утилізації.

Британській розвідці відомо, навіщо РФ перекинула в Україну танки "Т-62"

Через гостру нестачу військової техніки для продовження війни в Україні у Кремлі вирішили пустити у хід старі танки "Т-62", які вже давно списані, але ще перебувають на складах Міноборони РФ.

Сьогодні, 27 травня, у прес-службі Міноборони Британії, відштовхуючись від даних розвідки, повідомили, що старі танки потрібні РФ для продовження боїв в Україні. Їх збираються кинути у бій на одному з напрямків.

Водночас майже вся військова техніка РФ зараз перебуває на Донбасі. Окупанти роблять спроби повністю захопити Лиман, а також Сєвєродонецьк.

Росія хоче взяти до невеликого котла українських захисників, які знаходяться у районі Сєверодонецька.

А для Південнобузького напрямку було поставлено завдання окупувати всю територію Херсонщини. З цією метою були перекинуті у Мелітополь танки "Т-62", яким вже за 50 років.

Найцікавіше, що ці танки легко вразливі для всіх ПЗРК, що існують на сьогодні. Перекидання старих танків на поле бою свідчить про гостру нестачу важкої техніки у боях проти України, заявили у британській розвідці.

Також варто зазначити, що ЗС РФ втратили не лише багато військової техніки (Пентагон повідомив про тисячу знищених в Україні російських танків), а й живу силу. Кремль так і не зміг правильно розпорядитися своїми десантниками, які брали участь у трьох важливих операціях і були провальними.

Раніше ми повідомляли, що в адміністрації Байдена готові анонсувати постачання в Україну систем РСЗВ, які б'ють на 100 км далі, ніж будь-яка з реактивних систем, які є на озброєнні ЗСУ.

Нагадаємо, 26 травня силами ППО ЗСУ у небі над Україною було збито російський бойовий вертоліт "Ка-52".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини