27 травня 2022, 07:45

Жорін з "Азова" розповів про тривожну ситуацію на Запорізькому напрямку: "Наступ відчувається..."

Колишній командир полку "Азов" Максим Жорін озвучив інформацію з передової, повідомивши про перегрупування військ РФ на Запорізькому напрямку.

Жорін з "Азова" розповів про тривожну ситуацію на Запорізькому напрямку: "Наступ відчувається..."

Начальник Центрального штабу "Національного корпусу" відповів на запитання ведучої "5 каналу", озвучивши інформацію про те, що відбувається на фронті у Запорізькій області.

На запитання про те, як українські військові визначають, що окупанти планують наступ, досвідчений військовий відповів так: "Насамперед цей наступ відчувається у тому плані, що володіємо інформацією щодо поповнення рядів, прибуло посилення у нашій лінії відповідальності. Але можу вас запевнити, що ми, у свою чергу, навіть зараз робимо все, щоб вони думали тільки про оборону та про плани відступу".

Інтерв'ю Максима Жоріна з "Азова" можна переглянути на каналі YouTube.

Один із командирів полку "Азов" визнав, що ворог посилює свої позиції, укомплектовуючи свої ряди, але водночас наші бійці примудряються не лише відбивати напади, а й неквапливо звільняти територію. Про те, ким саме поповнюються лави російських загарбників, Максим Жорін пояснив, що до них прибувають залишки сил з-під окупованого Маріуполя та військові з Криму.

Старший лейтенант Національної гвардії України повідомив, що для ворога важливо зберегти свої позиції у напрямку Маріуполя, і тому вони перекидають сили та зміцнюють свої позиції на Запорізькому напрямку.

Головним досягненням України за період війни Максим Жорін вважає Маріуполь, бо завдяки захисникам блокадного міста ЗСУ змогли звільнити Київ й інші міста України.

На тему того, як ставляться до захисників Маріуполя на окупованих територіях, боєць із "Азова" повідомив, що вони всі у задовільному стані, їм надають медичну допомогу та дають їжу. Але процес обміну - питання часу, а сама тема досить делікатна, тому поширюватися з цього приводу немає можливості.

Раніше Максим Жорін з "Азову" озвучив умови, за яких вдасться врятувати мешканців Маріуполя.

Рекомендуємо дізнатися, як Жорін із "Азова" розкрив плани окупантів на Запорізькому напрямку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини