23 травня 2022, 10:29

Ель Мюрід назвав дату, коли російська армія "видихнеться остаточно"

Остаточно російська армія видихнеться орієнтовно до кінця червня, зазначає Несміян, припускаючи можливість контрнаступу ЗСУ.

Ель Мюрід назвав дату, коли російська армія "видихнеться остаточно"

Останні заяви України про неможливість ведення переговорів з Росією до повного виведення окупаційних військ з території країни свідчать, що найближчим часом мирної угоди не передбачається. При цьому якщо Україна не розпочне контрнаступу, то остаточно російська армія видихнеться орієнтовно до кінця червня.

Більше того, у разі контрнаступу ЗСУ мирні переговори будуть відкладені ще на кілька місяців. Про це у своєму телеграм-каналі пише відомий російський експерт і блогер Анатолій Несміян.

Коментуючи вимоги радника голови ОП Михайла Подоляка про виведення всіх російських підрозділів з території України як основи для початку реальних переговорів, Несміян зазначив, що Україна надсилає чіткий сигнал не лише Кремлю, а й його лобістам у Європі.

"Це, швидше, відповідь не стільки Кремлю (хоча щодня якась офіційна особа і заявляє, що саме Київ саботує переговори), а європейським лобістам Кремля, яких підняли, обтрусили з них пил і випустили в ефір. Днями, наприклад, старий італійський колега кремлівських братків Берлусконі проникливо закликав до переговорів, фіксуючи сьогоднішній стан справ", - наголосив він.

На думку експерта, на умови Києва Москва зараз не піде, тому питання про переговори відкладається або до взаємного виснаження сторін, або до поразки однієї з них і неможливості далі вести бойові дії.

"Якщо Україна не розпочне контрнаступ, то остаточно російська армія видихнеться орієнтовно до кінця червня. Якщо контрнаступ відбудеться, то переговори будуть можливими не раніше кінця літа", - наголосив він.

Раніше Подоляк в ефірі російського опозиційного ресурсу висловив свою думку на ключові теми першого періоду війни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини